KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13824071

nr 1382 4071

Oidentifierad konstnär. Ej signerad. Olja på duk, 57x40cm, yttermått inklusive ram: 70x53cm

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 1 mars 2021
kl 18:01:58

27/2 09:51:02 1      Vinnande bud